HC ZUBR Přerov - SK Prostějov 1913 (sobota 11. 03. 2023)
Sraz 15:30 hod., utkání 16:30 hod.
Kotouček, Bubeník, Černý, Drabina, Hambálek, Chodil, Kučera, Kuchta, Pospíšil, Rác, Ševčík J., Ševčík M., Špunar, Švára, Tomaník.
Změna nominace vyhrazena!!!
HK MD Šumperk - HC ZUBR Přerov (sobota 04. 03. 2023)
Doprava auty, kabina bude otevřena 9:30 - 9:45 hod., sraz v Šumperku 11:00 hod., utkání 12:00 hod.
Kotouček, Bubeník, Černý, Drabina, Hambálek, Chodil, Konečný, Kučera, Kuchta, Pospíšil, Rác, Ševčík J., Ševčík M., Špunar, Švára, Tomaník
Změna nominace vyhrazena!!!
HC ZUBR Přerov - HC Olomouc (neděle 19. 02. 2023)
Sraz 14:00 hod., utkání 15:00 hod.
Strejček, Kotouček, Bubeník, Černý, Drabina, Hambálek, Chodil, Konečný, Kučera, Kuchta, Pospíšil, Rác, Ševčík J., Ševčík M., Špunar, Švára, Tomaník.
Změna nominace vyhrazena!!!
TJ Horní Benešov - HC ZUBR Přerov (sobota 11. 02. 2023)
Doprava auty, kabina bude otevřena 7:15 - 7:30 hod, sraz v Horním Benešově 9:00 hod, utkání 10:00hod.
Kotouček, Strejček, Černý, Drabina, Hambálek, Chodil, Konečný, Kučera Pospíšil, Rác, Ševčík J, Špunar, Tomaník.
Změna nominace vyhrazena!!!!
HK Opava - HC ZUBR Přerov (sobota 04. 02. 2023)
Doprava auty, kabina bude otevřena 7:00 - 7:15 hod., sraz v Opavě 8:30 hod., utkání 9:30 hod.
Strejček, Kotouček, Černý, Drabina, Hambálek, Chodil, Konečný, Kučera, Pospíšil, Rác, Ševčík J., Ševčík M., Špunar, Švára, Čech, Havelka, Menšík.
Změna nominace vyhrazena!!!
HC ZUBR Přerov - HC Uničov (sobota 28. 01. 2023)
sraz 9:00 hod, utkání 10:00 hod.
Kotouček, Strejček, Bubeník, Černý, Hambálek, Chodil, Konečný, Kučera, Kuchta, Pospíšil, Rác, Ševčík J, Ševčík M, Špunar, Švára, Tomaník
Změna nominace vyhrazena!!!
SK Prostějov 1913 - HC ZUBR Přerov (neděle 22. 1. 2023)
Doprava auty, kabina bude otevřena 9:55 - 10:10 hod., sraz v Prostějov 10:45 hod., utkání 11:45 hod.
Strejček, Kotouček, Bubeník, Černý, Hambálek, Chodil, Konečný, Kučera, Kuchta, Pospíšil, Rác, Ševčík J., Ševčík M., Špunar, Švára, Tomaník.
ZMĚNA NOMINACE VYHRAZENA!!!
HC ZUBR Přerov - HK MD Šumperk (sobota 14. 1. 2023)
sraz 10:15 hod., utkání 11:15 hod.
Bubeník, Černý, Hambálek Chodil, Konečný, Kotouček, Kučera, Kuchta, Pospíšil, Rác, Ševčík J, Ševčík M, Špunar, Švára, Havelka, Menšík
ZMĚNA NOMINACE VYHRAZENA!!!
HC ZUBR Přerov - TJ Horní Benešov (neděle 11. 12. 2022)
sraz 11:00 hod., utkání 12:00 hod.
Bubeník, Černý, Drabina, Hambálek, Chodil, Kotouček, Kučera, Kuchta, Pospíšil, Rác, Strejček, Ševčík J, Ševčík M, Špunar, Švára, Tomaník, Havelka
ZMĚNA NOMINACE VYHRAZENA!!!
HC Olomouc - HC ZUBR Přerov (středa 7. 12. 2022)
Doprava auty. Kabina bude otevřena 14:45 - 15:00 hod., sraz 15:45 hod., utkání 16:45 hod.
Bubeník, Černý, Drabina, Hambálek, Chodil, Kotouček, Kučera, Kuchta, Pospíšil, Rác Strejček, Ševčík J, Ševčík M, Špunar, Švára, Tomaník, Havelka
ZMĚNA NOMINACE VYHRAZENA!!!